Episcopia Sloboziei și Călărașilor - Protopopiatul Oltenița

VINERI, 10 FEBRUARIE 2017, ORA 13.00 - Lansarea Proiectului DĂRUIEŞTE-ŢI SĂNĂTATE

Daruieste-ti Sanatate - Administrator - 2017-02-08 11:15:26

CU BINECUVÂNTAREA PREASFINŢITULUI PARINTE VINCENŢIU, EPISCOPUL SLOBOZIEI ŞI CĂLARAŞILOR, VINERI, 10 FEBRUARIE 2017, ORA 13.00, va avea loc lansarea Proiectului DĂRUIEŞTE-ŢI SĂNĂTATE !, LA ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCOVEANU”, VASILAŢI.
Coordonatori:  Doctor MUȘETESCU Mihaela                                                            Student FLOREA Genoveva 
 
Colaboratori: Director – Profesor STOICA Iulia                                                          Profesor NIȚĂ ElenaA consemnat Preacucernicul Preot Niță Stefan-Cătălin-Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe”-Prozanic
Search