Deschiderea anului școlar 2015 – 2016 în Parohia Prozanic

Școala Primară Numărul 2 Prozanic și Gradinița cu Program Normal Numărul 4 Prozanic, și-au întâmpinat luni, 14 septembrie 2015, copiii la început de an școlar. Astfel, începând cu ora 8.30, la festivitatea de deschidere au participat, alături de învățători, educatori, copii şi părinţi, părintele NIȚĂ Ștefan Cătălin, paroh al parohiei Sfântul Gheorghe – Prozanic din cadrul Protopopiatului Olteniţa, care a oficiat slujba de Te Deum.

A consemnat Preacucuernicul Preot Niță Stefan-Cătălin-Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe”-Prozanic
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...