Acțiunea caritabilă “ȘI NOUĂ NE PASĂ !” în Parohia Prozanic

Vineri 24 iunie 2016, în parohia Sfântul Gheorghe – Prozanic din cadrul Protopopiatului Olteniţa, a avut loc sub egida “și nouă ne pasă !”, o acțiune cu caracter social – filantropic organizată de Parohia Prozanic, la inițiativa și cu sprijinul tinerilor din din cadrul proiectului TINEREȚE, EDUCAȚIE, LITERATURĂ .

Astfel, doamna preoteasă NIȚĂ Elena, împreună cu tineri ai Parohiei Prozanic, au împărțit la două familii din comunitate cu o condiție precară din punct de vedere material, pachete cu alimente, dulciuri și produse de igienă în valoare de 200 Ron.

A consemnat profesor Niță Elena – Parohia „Sfântul Gheorghe”- Prozanic
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...