Întru mulți ani, Preasfințite Părinte Episcop Vincențiu !

Miercuri 23 August 2017, Preasfințitul Părinte Vincențiu, Episcopul Sloboziei și Călărașilor, își aniversează ziua de naștere. Cu acest prilej, Parohia Sfântul Gheorghe – Prozanic din cadrul Protopopiatului Olteniţa, urează Preasfinției Sale, Preasfințitului Părinte Vincențiu, Episcopul Sloboziei și Călărașilor, sănătate și viață îndelungată, cu împliniri în slujire și în păstorirea clerului, cinului monahal şi al credincioşilor din cuprinsul Eparhiei Sloboziei și Călărașilor.Întru mulţi ani Preasfinţia Voastră! A consemnat Preacucernicul Preot Niță Stefan-Cătălin-Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe”-Prozanic
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...