Ședință reunită a Consiliu Parohial și Comitetului Parohial în Parohia Prozanic

În Parohia Sfântul Gheorghe – Prozanic din cadrul Protopopiatului Olteniţa a avut loc, sâmbătă 17 februarie 2018, în biserica parohială, ședința comună a consiliului și comitetului parohial. În cadrul ședinței s-au discutat mai multe probleme de ordin administrativ – gospodăresc ale parohiei, ce urmează a fi implementate în perioada imediat următoare.

A consemnat Preacucernicul Preot Niță Stefan-Cătălin-Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe”-Prozanic
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...