Proiectul “Dăruiește-ți Sănătate” în Parohia Prozanic – Tema: Suntem ceea ce mâncăm!

Luni, 26 februarie 2018, în contextul activităților desfășurate în cadrul proiectului “Dăruiește-ți Sănătate”, prin binecuvântarea Preasfințitului Părinte Vincențiu, Episcopul Sloboziei și Călărașilor, în parohia Sfântul Gheorghe – Prozanic din cadrul Protopopiatului Olteniţa, a avut loc dezbaterea temei „ Suntem ceea ce mâncăm!”.Participanților la această întâlnire li s-au prezentat materiale scrise referitoare la tema propusă pentru dezbatere. Întâlnirea din după amiaza zilei de luni, 26 februarie 2018 s-a terminat prin discuții libere între publicul participant (tineri și adulți) și coordonatorii – parteneri ai proiectului.

A consemnat Preacucernicul Preot Niță Stefan-Cătălin-Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe”-Prozanic
0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...