Cateheză în Parohia Prozanic cu tema “Rugăciunea Domnească – Tatăl Nostru”

      Duminică, 26 Ianuarie 2020, în parohia Sfântul Gheorghe – Prozanic din cadrul Protopopiatului Olteniţa, a avut loc cateheza săptămânală, având ca temă de discuție “Rugăciunea Domnească – tatăl Nostru”.

            Cateheza a fost pregătită și susținută de Dobrogeanu – Păun Mircea Nicolae, avocat și student al Facultății de Teologie Justinian Patriarhul din cadrul Universității București și de către elevul Bucur Alexandru, la discuțiile libere participând tineri și vârstnici.


            A consemnat Preacucernicul Preot Niță Stefan Cătălin, Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe”Prozanic

0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...