Ședință reunită a Consiliului Parohial și Comitetului Parohial în Parohia Prozanic
În Parohia Sfântul Gheorghe – Prozanic din cadrul Protopopiatului Olteniţa a avut loc, duminică 14 iunie 2020, în cimitirul parohial, ședința comună a consiliului și comitetului parohial.
În cadrul ședinței s-au discutat mai multe probleme de ordin administrativ – gospodăresc, ale cimitirului parohial ce urmează a fi implementate în perioada imediat următoare .
A consemnat Preacucernicul Preot Niță Stefan Cătălin
Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe” Prozanic
![](https://sf-esc.ro/files/images/2020/07/5f0568b5872d04.15331499.jpeg)
![](https://sf-esc.ro/files/images/2020/07/5f0568b5872d04.15331499.jpeg)
![](https://sf-esc.ro/files/images/2020/07/5f0568bab2f411.52375414.jpeg)
![](https://sf-esc.ro/files/images/2020/07/5f0568c0c9db51.21003194.jpeg)
![](https://sf-esc.ro/files/images/2020/07/5f0568c44b1a45.49500887.jpeg)
![](https://sf-esc.ro/files/images/2020/07/5f0568cf6d3a85.17864868.jpeg)