Ședință reunită a Consiliului Parohial și Comitetului Parohial în Parohia Prozanic
În Parohia Sfântul Gheorghe Prozanic din cadrul Protopopiatului Olteniţa a avut loc, duminică 07 februarie 2021, în biserica parohială, ședința comună a consiliului și comitetului parohial.
În cadrul ședinței s-au discutat mai multe probleme de ordin administrativ – gospodăresc ale parohiei, ce urmează a fi implementate în perioada imediat următoare.
A consemnat Preacucernicul Preot Niță Stefan Cătălin
Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe” Prozanic
![](https://sf-esc.ro/files/images/2021/03/07 feb 2021 - Prozanic - OLT (2).jpeg)
![](https://sf-esc.ro/files/images/2021/03/07 feb 2021 - Prozanic - OLT (2).jpeg)
![](https://sf-esc.ro/files/images/2021/03/07 feb 2021 - Prozanic - OLT (1).jpeg)