Programul cultural artistic ON LINE „Vestim Nașterea Domnului”

Vineri, 24 decembrie 2021, în șirul activităților parteneriatului încheiat între: Parohia Sfântul Mare Mucenic Gheorghe Prozanic, Protopopiatul Oltenița, Episcopia Sloboziei și Călărașilor; Parohia Sfântul Longhin Sutașul Meldola. Protopopiatul Emilia Romagna II. Episcopia Ortodoxă Română a Italiei; Școala Gimnazială „Mircea Eliade” Oltenița, județul Călărași, Liceul Teoretic Măciuca, Comuna Măciuca, judeţul Vâlcea și Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” Drăgășani, Orașul Drăgășani, judeţul Vâlcea, s-a înscris și programul cultural artistic ON LINE „Vestim Nașterea Domnului”.

Programul cultural artistic ON LINE „Vestim Nașterea Domnului” a fost susținut de:

                     Organizatori:

Programul cultural artistic ON LINE „Vestim Nașterea Domnului”, a fost difuzat în direct prin GOOGLE MEET, din locațiile organizatorilor, partenerilor și participanților (link-ul transmisiei în direct a fost disponibil pe site-ul parohiei  Sfântul Mare Mucenic Gheorghe Prozanic – https://parohiaprozanic.ro/, și pe conturile de facebook și WhatsApp ale organizatorilor, partenerilor și participanților).

A consemnat:

Preacucernicul Preot Niță Stefan Cătălin

Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe” Prozanic

0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...