Efecte negative ale fast-food-ului asupra corpului tău

Duminică, 27 martie 2022, în contextul activităților desfășurate în cadrul proiectului “Dăruiește-ți  Sănătate”, prin binecuvântarea Preasfințitului Părinte Vincențiu, Episcopul Sloboziei și Călărașilor, parohia Sfântul Gheorghe Prozanic din cadrul Protopopiatului Olteniţa și Fundația Preoteasa Elena, a organizat activitatea în sistem on line „Efecte negative ale fast-food-ului asupra corpului tău”.

Activitatea dedicată „Lunii pentru viață 2022”, Efecte negative ale fast-food-ului asupra corpului tău”, a avut ca invitat special pe doamna doctor Postolache Mariana, medic primar în specialitatea Sănătate publica și Management, doctor în Medicină și Consilier în cadrul Ministerului Sănătății. Întâlnirea a fost moderată de părintele Niță Ștefan Cătălin, inițiator și coordonator al evenimentului.

Evenimentul a fost urmărit pe platforma Google Meet și pe Facebook de persoane de toate vârstele. În final a avut loc o sesiune de întrebări din partea publicului online și răspunsuri din partea doamnei doctor Postolache Mariana.

A consemnat Preacucernicul Preot Niță Stefan Cătălin

Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe” Prozanic

0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...