Programul cultural artistic ON LINE „ZIUA CULTURII NAȚIONALE MIHAI EMINESCU, POETUL NAȚIONAL AL ROMÂNILOR”

Duminică, 15 Ianuarie 2023, în șirul activităților parteneriatului încheiat între: Parohia Sfântul Mare Mucenic Gheorghe Prozanic, Protopopiatul Oltenița, Episcopia Sloboziei și Călărașilor; Parohia Sfântul Longhin Sutașul Meldola. Protopopiatul Emilia Romagna II. Episcopia Ortodoxă Română a Italiei; Școala Gimnazială „Constantin Brâncoveanu” din Vasilați, județul Călărași Școala Gimnazială „Mircea Eliade” Oltenița, județul Călărași, Liceul Teoretic Măciuca, Comuna Măciuca, judeţul Vâlcea și Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” Drăgășani, Orașul Drăgășani, judeţul Vâlcea, s-a înscris și programul cultural artistic ON LINE „Ziua Culturii Naționale – Mihai Eminescu, poetul național al românilor”.

Programul cultural artistic ON LINE „ Ziua Culturii Naționale – Mihai Eminescu, poetul național al românilor” a fost susținut de:

 

Organizatori:

Programul cultural artistic ON LINE „ Ziua Culturii Naționale – Mihai Eminescu, poetul național al românilor”, a fost difuzat în direct prin GOOGLE MEET, din locațiile organizatorilor, partenerilor și participanților (link-ul transmisiei în direct a fost disponibil pe site-ul parohiei  Sfântul Mare Mucenic Gheorghe Prozanic – https://parohiaprozanic.ro/, și pe conturile de facebook și WhatsApp ale organizatorilor, partenerilor și participanților).

A consemnat:

Preacucernicul Preot Niță Stefan Cătălin

Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe” Prozanic

0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...