Programul cultural artistic ON LINE „ZIUA CULTURII NAȚIONALE MIHAI EMINESCU, POETUL NAȚIONAL AL ROMÂNILOR”

Duminică, 14 Ianuarie 2024, în șirul activităților parteneriatului încheiat între: Parohia Sfântul Mare Mucenic Gheorghe Prozanic, Protopopiatul Oltenița, Episcopia Sloboziei și Călărașilor; Școala Gimnazială „Constantin Brâncoveanu” din Vasilați, județul Călărași Școala Gimnazială „Mircea Eliade” Oltenița, județul Călărași și Școala Gimnazială „Nicolae Bălcescu” Drăgășani, Orașul Drăgășani, judeţul Vâlcea, s-a înscris și programul cultural artistic ON LINE „Ziua Culturii Naționale – Mihai Eminescu, poetul național al românilor”.

Programul cultural artistic ON LINE „ Ziua Culturii Naționale – Mihai Eminescu, poetul național al românilor” a fost susținut de:

 

Organizatori:

Programul cultural artistic ON LINE „ Ziua Culturii Naționale – Mihai Eminescu, poetul național al românilor”, a fost difuzat în direct prin GOOGLE MEET, din locațiile organizatorilor, partenerilor și participanților (link-ul transmisiei în direct a fost disponibil pe site-ul parohiei  Sfântul Mare Mucenic Gheorghe Prozanic – https://parohiaprozanic.ro/, și pe conturile de facebook și WhatsApp ale organizatorilor, partenerilor și participanților).

A consemnat:

Preacucernicul Preot Niță Stefan Cătălin

Paroh al Parohiei „Sfântul Gheorghe” Prozanic

0%
încărcat
Se încarcă
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat Control
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...
Identificat...